Vyberte část těla, kterou chcete léčit

Zvolte Electro Antiperspirant tak jako 100.000 lidí před Vámi

a zbavte se nadměrného pocení kdekoli na těle. Sleva 40% do 05/29/2024.

Iontoforéza proti pocení kdekoli na těle

Iontoforéza na jakékoli pocení

Patentované iontoforézy Electro Antiperspirant obsahují jedinečnou technologii, která je dělá tím čím jsou již od roku 2010. Tedy prvním a stále jediným řešením nadměrného pocení na světě, které pomohlo během klinického testování absolutně všem lidem, kteří je používali (odkaz na klinickou studii). Jako jediné přístroje na iontoforézu Electro Antiperspiranty účinkují na jakkoli silné pocení způsobené čímkoli, včetně pocení stresového.

 

Není to však jen bezkonkurenční účinnost, která dělá z Electro Antiperspirantů jednoznačnou jedničku na trhu produktů proti nadměrnému pocení. Electro Antiperspiranty je možné, opět jako jediné, používat téměř na všechny části těla, a to díky anatomickým adaptérům, které je spolu s nimi možné zakoupit. Díky tomu si patentované iontoforézy Electro Antiperspirant získali přízeň již více než 150.000 zákazníků, kteří díky nim jednou provždy vyřešili problémy, které nadměrné pocení způsobovalo v jejich životě.

 

Lidé hlasující na nezávislém serveru www.iontophoresis.reviews, sdílejí zkušenosti s mnoha přístroji na iontoforézu a Electro Antiperspiranty volí jako jednoznačně nejlepší z hlediska délky a rychlosti účinku a citlivosti terapie k pokožce. Každý Electro Antiperspirant je certifikovanou zdravotnickou pomůckou a jako takový splňuje ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti a účinnosti, která mohou být dosažena. Pokud to s řešením nadměrného pocení kdekoli na těle myslíte opravdu vážně, jsou Electro Antiperspiranty jednoznačnou odpovědí na problémy, které Vám nadměrné pocení v životě způsobuje. Vše garantováno zárukou vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Návody k používání adaptérů

Adaptéry do podpaží

Adaptér na hlavu

Speciální aplikátor

Adaptér na čelo

Adaptér na obličej

ZASTAV POCENÍ KDEKOLI NA TĚLE UŽ ZA 1 TÝDEN AŽ NA 11 MĚSÍCŮ!

 

Vyber, kde se zbavíš nadměrného pocení  nebo  Získej Electro Antiperspirant